| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology Data Traveler USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
256GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 Hi-Speed |
| FEATURES | USB2.0 Hi-Speed data transfer, Plug & Play, PC-Lock, Boot-up function, Partition and Security function, Driverless |
| TRANSFER RATES | Up to 12MB/sec (read) and 8MB/sec (write) |
| ACCESSORIES | Driver CD (Win 98 driver), Installation guide, warranty card, neck strap |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 98, 98SE, 2000, ME, XP Mac OS 0.9 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 75mm x 25mm x 11mm |
| WEIGHT | 15g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |