| 2 IN STOCK (2 local - 0 remote) |
|
Ready to ship Free shipping within Ireland! |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |
NGS Sky Rider 80W Wireless Premium BT Speaker
| IN STOCK |
Logitech Z207 Loudspeaker 5 Watt Bluetooth Speakers
| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |
GEEQ Sound Tube Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 300W |
| BATTERY CAPACITY | Lithium battery 11.1V/5.2A |
| BATTERY LIFE | Up to 12 hours at 50% volume |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| AUDIO INPUT | AUX input Microphone input Guitar input |
| IN THE BOX | WILDDUB 1 Remote control (batteries not included) AC charging cable Audio cable User’s manual 3 years warranty card |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |