| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 Hi-Speed |
| FEATURES | Plug & Play, PC-Lock, Boot up function, Partitioning, Security function |
| TRANSFER RATES | Read rates up to 9-10 MB/sec - write rates up to 2MB/sec |
| ACCESSORIES | JetFlash V30 drive, Quick installation guide, warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows 7, 2000, ME, XP Mac OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 60mm x 16.5mm x 8.1mm |
| WEIGHT | 7g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |