| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 Hi-Speed |
| FEATURES | Plug & Play, PC-Lock, Boot up function, Partitioning, Security function |
| TRANSFER RATES | Read rates up to 9-10 MB/sec - write rates up to 2MB/sec |
| ACCESSORIES | JetFlash V30 drive, Quick installation guide, warranty card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows 98 Second Edition, 2000, ME, XP Mac OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 60mm x 16.5mm x 8.1mm |
| WEIGHT | 7g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |