Logitech M720 Triathlon Wireless Bluetooth Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Pink
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Compact size Black/Grey
| IN STOCK |
NGS GMX-200, Wireless Gaming Mouse with LED Lights, Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid Size Right Hand Wireless Mouse - Sapphire Blue
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Lilac
| IN STOCK |
Corsair Harpoon RGB Wireless USB Optical Gaming Mouse
| IN STOCK |
NGS Sin - Optical Mouse with Retractable USB Cable and Scroll-wheel, 1000 DPI - Black
| IN STOCK |
NGS Easy Gamma, 2.4Ghz Wireless Optical Mouse with Nano Receiver, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
Logitech M171 Wireless Optical Mouse
| IN STOCK |
NGS EvoPeep Wireless & Rechargeable Multimode Laser Mouse, USB-C, Adjustable DPI
| IN STOCK |
Logitech G502 Hero 16000DPI Right-hand USB Wired Gaming Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid-Sized Right Handed Optical Wireless USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Classic asymmetrical wireless gaming mouse with tri-mode connectivity (2.4 GHz / Bluetooth® / wired), specially tuned 19,000 dpi sensor, zero click latency, exclusive Push-Fit Switch Socket II, laser-engraved ROG side aesthetic, Bluetooth rapid pair solution, and Aura Sync RGB lighting
| CONNECTION TYPE | USB 2.0 Type-A Bluetooth 5.1 RF 2.4GHz |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 89g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 9 |
| CABLE LENGTH | 2m |
| FEATURES | AURA Sync |
| DIMENSIONS | Width: 123 mm Depth: 68 mm Height: 44 mm |
| PACKAGE CONTENTS | 1 x ROG Gladius III Wireless 2 x micro switches 1 x ROG switch tweezer 1 x ROG sticker 4 x mouse feet 1 x QSG 1 x warranty booklet |