Dell P2419H 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Monitor - 24 in
| IN STOCK |
AOC FHD VA 1920 x 1080 pixels Frameless Gaming Monitor - 24.5in
| IN STOCK |
ViewSonic TD1655 15.6" Touchscreen 1920 x 1080 Full HD Computer Monitor
| IN STOCK |
Samsung Odyssey G7 32 Inch 3840 x 2160 4K Ultra HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 pixels Full HD LED HDR Gaming Monitor - 27 in
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 21.5" |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 px |
| DISPLAY TYPE | LED |
| REFRESH RATE | 75Hz |
| VIEWING ANGLE | Horizontal: 178° Vertical: 178° |
| DISPLAY COLORS | 16.7M |
| RESPONSE TIME | 5ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| WARRANTY | 1 years manufacturers warranty |
| WALL MOUNTABLE | 75.0 x 75.0mm |