|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
| IN STOCK |
PCI Canon 126 Remanufactured Compatible Toner Cartridge - Black
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge CF283A - Black - 1500 Page Yield
| IN STOCK |
HP 81A Black Original LaserJet Toner Cartridge
| IN STOCK |
HP LaserJet Toner Cartridge - 85A - CE285A - Black - 1600 Page Yield
| IN STOCK |
HP Color LaserJet CE254A Toner Collection Unit Toner Collector
| IN STOCK |
PCI Canon GPR-55 Compatible XL Toner Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
PCI HP Compatible Laser Toner Cartridge - 410A - CF410A - Black - 6500 Page Yield
| IN STOCK |
Samsung MLT-D116L High Yield Black Toner Cartridge
| IN STOCK |
Premium Compatibles CF411X-PCI Toner Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
Xerox Phaser 6600/WorkCentre 6605 High Capacity Black Toner Cartridge
| IN STOCK |
Xerox Everyday HP 203A Equivalent Toner Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
HP LaserJet 203X High Yield Yellow Original Toner Cartridge
| IN STOCK |
PCI Canon Compatible Laser Toner Cartridge - 3480B001AA-PCI - Black - 6400 Page Yield
| IN STOCK |
| IN STOCK |
Ideal for teams of 3-5 users per device in unmanaged micro and small businesses that have more sophisticated printing, copying, and scanning needs and expect more features and added functionality.
The difference gets your business noticed. With HP ColorSphere toner, get print-shop quality right in your office: vibrant, eye-catching color, sharp text, realistic photo quality. And maintain peak productivity with Original HP LaserJet supplies.
| COLOR | Cyan |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| PRINTER COMPATIBILITY | HP 304 toner cartridges work with: HP LaserJet CM2320, CP2025 |
| PAGE YIELD | 2800 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Laser printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 10 - 30 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE WEIGHT | 900 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | Package dimensions (WxDxH): 385 x 109 x 125 mm Package width: 385 mm Package depth: 109 mm Package height: 125 mm |