HP LaserJet Color Professional 600 x 600 DPI A3 USB2.0 Laser Printer
| IN STOCK |
HP Color 150nw Color A4 600 x 600 DPI USB2.0 Wi-Fi Ethernet LAN Laser Printer
| IN STOCK |
Brother HL-L5000D 1200 x 1200 DPI A4 Monolaser Laser Printer
| IN STOCK |
Brother DCP-L8410CDW Multi-functional Color 2400 x 600 DPI A4 Wi-Fi Laser Printer
| IN STOCK |
HP LaserJet Enterprise M725dn 1200 x 1200 DPI A3 Laser Printer
| IN STOCK |
HP LaserJet M209dw Printer
| IN STOCK |
HP LaserJet Enterprise M751dn Color 1200 x 1200 DPI A3 Wi-Fi Ethernet LAN Laser Printer
| IN STOCK |
HP Color LaserJet Professional CP5225dn A3 600 x 600 DPI Ethernet LAN USB2.0 Laser Printer
| IN STOCK |
Brother HL-L8260CDW Color 2400 x 600 DPI A4 USB2.0 Laser Printer
| IN STOCK |
Brother MFC-L8900CDW Multi-functional 2400 x 600 DPI A4 Wi-Fi Ethernet Lan Laser Printer
| IN STOCK |
HP Color Laser MFP 179fnw 600 x 600 DPI A4 WiFi Color Laser Printer
| IN STOCK |
HP LaserJet Enterprise M507x Monochrome Duplex A4 1200 x 1200 DPI USB2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi
| IN STOCK |
HP LaserJet Enterprise M712dn 1200 x 1200 DPI A3 USB2.0 Ethernet LAN Laser Printer
| IN STOCK |
HP LaserJet Enterprise M528dn 1200 x 1200 DPI A4 Color Laser Printer
| IN STOCK |
Brother MFC-L9570CDW Multi-functional Color 2400 x 600 DPI A4 Wi-Fi Laser Printer
| IN STOCK |
Exceptional value right out of the box – up to 60% savings on toner with 5000 pages of toner included. Easily restore toner levels with a 15-second, mess-free experience.Print and scan virtually anywhere with the HP Smart app.
| PRINTER TYPE | Laser |
| INK | HP143A Black Original Neverstop Laser Toner Reload Kit (Yield ~2500 pages); HP 143AD Dual pack Black Original Neverstop Laser Toner Reload Kit (Yield ~2x2500 pages) |
| PAPER SIZES | A4 |
| MAX PRINT SPEED | Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): 21 ppm |
| INTERFACE/CONNECTIVITY | Hi-Speed USB 2.0 port; Built-in WiFi 802.11b/n/g; Fast Ethernet 10/100 Base |
| NETWORKED | Ethernet LAN |
| WI-FI STANDARDS | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| MAX RESOLUTION | 600 x 600 DPI |
| RAM INSTALLED | Internal memory: 32 MB Maximum internal memory: 32 MB |
| PRINT COLOUR | Black, White |
| DUPLEX PRINTING | Duplex printing |
| TIME TO FIRST PRINT | As fast as 8.5 sec |
| MAXIMUM DUTY CYCLE | 20000 pages per month |
| NUMBER OF INPUT TRAYS | 1 |
| INPUT TRAY CAPACITY | 150 sheets |
| INPUT MEDIA TYPES | Bond paper, Heavy paper, Plain paper |
| PRODUCT COLOUR | White |
| BUILT-IN DISPLAY | Built-in display |
| DIMENSIONS | Width: 380.5 mm Depth: 293.4 mm Height: 211 mm |
| WEIGHT | 7 kg Package Weight: 8.9 kg |
| NUMBER OF PRINT CARTRIDGES | 1 |
| FEATURES | Apple AirPrint™; Google Cloud Print™; HP Smart App and other mobile Apps; Wi-Fi® Direct printing; Mopria™-certified |