16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Ironkey D300SM Encrypted USB 3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology Data Traveler USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Ultra-Slim USB2.0 |
| TRANSFER RATES | USB2.0 High-Speed data transfer |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 98SE/ME/XP/2000 Mac OS 9.x and above |
| DIMENSIONS | 43 x 19 x 2.8mm |
| WEIGHT | 5g |
| WARRANTY | 2 years |