|
Expected to ship within 2 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Sky Charm PRO 50W Wireless Multi Pairing BT Tower Speaker, Black
| IN STOCK |
NGS Wild Swag Go, 80W Portable and Wirelsss BT Speaker with LED Lights
| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - RED
| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - Black
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Black
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
Marvel Iron Man Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS 120W 8" Woofer Wireless BT Speaker with Built-in Battery - WILDDUBZERO
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 3 60W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
NGS Roller Tumbler 6W Wireless BT Speaker - Mint
| IN STOCK |
NGS Roller Ride 10W Portable Wireless BT and TWS Speaker - Red
| IN STOCK |
NGS Sky Rider 80W Wireless Premium BT Speaker
| IN STOCK |
NGS 3W Wireless BT Speaker - Roller Dice Red
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 10W |
| BATTERY CAPACITY | Ion-Li 1500mAh/3.7V |
| BATTERY LIFE | Up to 12 hours at 50% volume |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | Bluetooth 5.0 |
| AUDIO INPUT | USB / TF / AUX IN audio inputs |
| CHARGING TYPE | USB |
| IN THE BOX | Roller Nitro 1 USB charging cable Carrying strap Installation guide 3 years warranty card |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |