|
Expected to ship within 3 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |

| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Coral
| IN STOCK |
Logitech Z407 Bluetooth Computer Speakers With Subwoofer - Black
| IN STOCK |

| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
NGS Roller Flash LED Wireless BT Speaker with USB Port, MicroSD slot and FM Radio - Blue Edition
| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |

| IN STOCK |
NGS Roller Ride 10W Portable Wireless BT and TWS Speaker - White
| IN STOCK |
NGS Sky Rider 80W Wireless Premium BT Speaker
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 30 W |
| BATTERY CAPACITY | 2500 mAh |
| BATTERY LIFE | Up to 9h |
| BLUETOOTH RANGE | 10 m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | Bluetooth 5.3 |
| AUDIO INPUT | AUX audio input USB audio input: up to 32GB TF audio input: up to 32GB |
| CHARGING TYPE | USB Type-C |
| IN THE BOX | ROLLER FURIA 2 Speaker USB type-C charging cable Installation guide |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |