StarTech 12FT High Speed HDMI Male to HDMI Male Cable
| IN STOCK |
StarTech 3FT Premium Certified HDMI Male to HDMI Male Cable - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite USB-C Male to HDMI Female Adapter Cable - White
| IN STOCK |
C2G 1.5ft High Speed HDMI Type-A Cable w/Ethernet
| IN STOCK |
StarTech 30FT High Speed HDMI Male to HDMI Male Cable - Black
| IN STOCK |
C2G 3.3ft Select High Speed HDMI Type-A Cable w/Ethernet
| IN STOCK |
C2G 35ft Pro Series HDMI Type-A Cable - Plenum CMP Rated
| IN STOCK |
C2G 10ft High Speed HDMI Type-A Cable w/Ethernet
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT USB-C Male to HDMI Male Cable
| IN STOCK |
StarTech 10FT HDMI Male to HDMI Male Cable - Black
| IN STOCK |
C2G Active High Speed 4K HDMI Cable - 50ft
| IN STOCK |
C2G 6ft High Speed HDMI Type-A to HDMI Type-D (Micro) Cable w/Ethernet
| IN STOCK |
C2G Performance Series Ultra Flexible Active High Speed 4K HDMI Cable - 12ft
| IN STOCK |
C2G Performance Series Ultra Flexible Active High Speed 4K HDMI Cable - 50ft
| IN STOCK |
Startech 8ft High-Speed HDMI Cable
| IN STOCK |
Distributes HDMI video/audio signals from one HDMI source to 8 HDMI displays while maintaining signal quality.
| CONNECTORS | HDMI to HDMI |
| COLOR | Black |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |
| MAXIMUM RESOLUTION | 3840 x 2160 pixels |
| AC INPUT VOLTAGE | 100 - 240 V |
| AC INPUT FREQUENCY | 50/60Hz |
| VIDEO PORTS | 9 |
| BANDWIDTH | 600MHz |
| POWER CONSUMPTION | 5.865W |