| 2 IN STOCK (2 local - 0 remote) |
|
Ready to ship Free shipping within Ireland! |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
Marvel Iron Man Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
Logitech Z207 Loudspeaker 5 Watt Bluetooth Speakers
| IN STOCK |
NGS Roller Tumbler 6W Wireless BT Speaker - Red
| IN STOCK |
Logitech Bluetooth Wireless Audio Adapter, Black (EU Plug)
| IN STOCK |
NGS 20W Portable Wireless TWS & BT Speaker with USB/SD/AUX IN - Roller Tempo, Black
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Green
| IN STOCK |
NGS 80W 2.1 BT Tower Speaker - USB/Optical/Stereo Output - SKYCHARM 2.1
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
NGS Roller Flash LED Wireless BT Speaker with USB Port, MicroSD slot and FM Radio - Blue Edition
| IN STOCK |

| IN STOCK |
NGS NGS Roller Furia 2 Tiny, 20W Wireless and Water-resistant BT Speaker, Black
| IN STOCK |
NGS Sky Rider 80W Wireless Premium BT Speaker
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Coral
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | Output peak power: 200W |
| BATTERY LIFE | Up to 6 hours |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | 5.0 |
| AUDIO INPUT | AUX USB Guitar |
| CHARGING TYPE | AC/DC adapter |
| IN THE BOX | WILDRAVE 1 Remote control (batteries not included) Wired microphone x1 AC/DC adapter User’s manual Warranty card |
| DIMENSIONS | Weight 10.20 kg Width 30cm Depth 31cm Height 72cm |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |