|
Expected to ship within 9 days of order Free shipping within Ireland! |
48GB Corsair Vengeance DDR5 RGB 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 24GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6000MHz CL36 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
16GB Crucial DDR5 4800MHz CL40 SO-DIMM Laptop Dual Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 5600MHz CL40 Dual Channel Kit 2x 16GB White
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 6600MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 6200MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7600MHz CL36 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 5600MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 32GB) - Black
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan DDR5 6000MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| SPEED | 5600MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Single |
| CAS LATENCY | CL36 |
| VOLTAGE | 1.25 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| NUMBER OF PINS | 288 |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| OPERATING TEMPERATURE | 32 - 185 °F |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |