32GB Team Group Delta DDR5 6000MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB) - White
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast DDR5 5600MHz CL40 Single Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5600GHz CL36 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston FURY Beast DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
Modeled after stealth aircraft, the T-force delta RGB DDR5 delivers a refreshing visual experience and continues to offer 120 degree ultra wide lighting and a clean geometric silhouette.
Supports the latest Intel XMP3.0 and one click overlocking technology; users can experience ultra fast overclocking speeds with a single click.
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 7200MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual Channel Kit |
| CAS LATENCY | CL34 |
| VOLTAGE | 1.4 V |
| NUMBER OF PINS | 288 |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16GB |
| PACKAGING | Retail packaging |