16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
Star Wars Darth Vader Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Headphones and USB cable
| IN STOCK |
128GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
Sleek on-the-go storage
Kingston DataTraveler® Exodia™ Onyx is a USB 3.2 Gen 1 compliant 2 flash drive that delivers quick transfers for simple and easy storage. Designed with a sleek matt black casing, the DT Exodia Onyx is the perfect affordable companion for stylish storage. The drive is available in capacities of up to 256GB.
Refined yet functional design
Sleek matt black casing paired with a moving cap protects USB connector and your data when not in use.
Ultimate portability
Loop easily attaches to key rings for perfect on-the-go storage.
Reliable performance
The lightweight USB 3.2 Gen 1 compliant 2 storage solution delivers quick file transfers.
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.2 Gen 1, USB3.2 Type-A |
| QUANTITY | 1 |
| COLOUR | Black |
| MODEL | DataTraveler Exodia Onyx |
| TEMPERATURE RANGE | Operating temperature (T-T): 0 - 60 °C Storage temperature (T-T): -20 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 60.7 mm x 21 mm x 10.2 mm |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |