| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
1TB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
Sleek on-the-go storage
Kingston DataTraveler® Exodia™ Onyx is a USB 3.2 Gen 1 compliant 2 flash drive that delivers quick transfers for simple and easy storage. Designed with a sleek matt black casing, the DT Exodia Onyx is the perfect affordable companion for stylish storage. The drive is available in capacities of up to 256GB.
Refined yet functional design
Sleek matt black casing paired with a moving cap protects USB connector and your data when not in use.
Ultimate portability
Loop easily attaches to key rings for perfect on-the-go storage.
Reliable performance
The lightweight USB 3.2 Gen 1 compliant 2 storage solution delivers quick file transfers.
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), USB3.2 Type-A |
| QUANTITY | 1 |
| COLOUR | Black |
| MODEL | DataTraveler Exodia Onyx |
| TEMPERATURE RANGE | Operating temperature (T-T): 0 - 60 °C Storage temperature (T-T): -20 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 60.7 mm x 21 mm x 10.2 mm |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |