16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
Sleek on-the-go storage
Kingston DataTraveler® Exodia™ Onyx is a USB 3.2 Gen 1 compliant 2 flash drive that delivers quick transfers for simple and easy storage. Designed with a sleek matt black casing, the DT Exodia Onyx is the perfect affordable companion for stylish storage. The drive is available in capacities of up to 256GB.
Refined yet functional design
Sleek matt black casing paired with a moving cap protects USB connector and your data when not in use.
Ultimate portability
Loop easily attaches to key rings for perfect on-the-go storage.
Reliable performance
The lightweight USB 3.2 Gen 1 compliant 2 storage solution delivers quick file transfers.
| CAPACITY | 256GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), USB3.2 Type-A |
| QUANTITY | 1 |
| COLOUR | Black |
| MODEL | DataTraveler Exodia Onyx |
| TEMPERATURE RANGE | Operating temperature (T-T): 0 - 60 °C Storage temperature (T-T): -20 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 60.7 mm x 21 mm x 10.2 mm |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |