32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 6200MHz CL36 Dual Memory Kit (2 x 16GB) - White
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator DDR5 5200MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 5600MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 32GB) - Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 6600MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 6000MHz CL36 Dual Memory Kit (2x16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 7200MHz CL34 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston FURY Beast DDR5 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 6600MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology Fury Beast DDR5 5600MHz Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
Tightly screened high-frequency memory chips enable faster processing, rendering, and buffering than ever, with onboard voltage regulation for easy, finely controlled overclocking. Take control with CORSAIR iCUE software and enable RGB lighting customization, real-time frequency monitoring, onboard voltage regulation, and Intel XMP 3.0 profile customization. A custom PCB provides superb signal quality for high performance and stability on the latest Intel DDR5 motherboards. For cutting-edge DDR5 performance with mesmerizing RGB lighting, VENGEANCE RGB DDR5 lights the way.
| CAPACITY | 64GB |
| SPEED | 5200MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual Channel Kit |
| CAS LATENCY | 40 |
| TIMINGS | 40-40-40-77 |
| VOLTAGE | 1.25 V |
| BUILT-IN RGB | Yes |
| NUMBER OF PINS | 288 |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 32 GB |
| INTEL XMP | 3.0 |
| PACKAGING | Retail packaging |