32GB Corsair Vengeance DDR5 7200MHz CL34 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz CL36 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
48GB Corsair Vengeance DDR5 RGB 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 24GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7600MHz CL36 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB Team Group Delta DDR5 6000MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB) - White
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6600MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6000MHz CL36 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
VENGEANCE DDR5 SODIMM
DDR5 MEMORY
A NEW DIMENSION OF DDR5
Unlock faster frequencies, greater capacities, and high performance
to tackle the most demanding tasks, games, and workloads.
WIDE COMPATIBILITY
Compatible with a wide range of popular Intel® and AMD® gaming and performance laptops, small-form-factor PCs, and Intel NUC kits.
Installs in minutes for most laptops and compatible computers*.
*Check with your hardware manufacturer for compatibility information and installation instructions.
TUNED FOR MAX SPEED
Automatically sets to maximum speed on compatible systems for faster load times, multitasking, and more.
No BIOS configuration required to take advantage of higher speed – just install and go.
RIGOROUSLY TESTED RELIABILITY
Each module is rigorously screened and thoroughly tested in extreme conditions to ensure superior performance and reliability.
LIMITED LIFETIME WARRANTY
Backed by a lifetime limited warranty for complete peace of mind.
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 4800MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual Channel Kit |
| CAS LATENCY | CL40 |
| VOLTAGE | 1.1 V |
| TECHNOLOGY | 262-pin SO-DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16 GB |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |