Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket AM2, Socket AM3 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1100 RPM |
| AIR FLOW | 25.47 - 43.64 CFM |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| TYPE | Cooler |
| CONNECTORS | 4 pin |
| DIMENSIONS | 118 x 115 x 60 mm |
| WEIGHT | 323 g |