|
Expected to ship within 8 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Lilac
| IN STOCK |
Adesso HC-3003PS Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse E30 Wireless Optical Vertical Programmable Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Silent Right Hand RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
Logitech G G203 LIGHTSYNC Ambidextrous USB Type-A Wired Gaming Mouse - White
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - Smog-RB
| IN STOCK |
Logitech M280 Wireless Mouse
| IN STOCK |
NGS Lush-RB, Wireless 2.4GHz + BT Rechargeable Multi-Device Silent Mouse with 6 Buttons and Adjustable DPI
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit RF Wireless Mobile Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
NGS Evo Jot, Wireless Rechargeable USB-C Mouse with Multimode Connection
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60B Wireless USB Optical Nano Mouse - Black
| IN STOCK |
Targus USB Type-A Compact Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 4000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 144 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 7 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| FEATURES | Yes |
| DIMENSIONS | 69 mm |