|
Expected to ship within 8 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Kensington Wired Ambidextrous USB Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit RF Wireless Mobile Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Evo, Wireless Rechargeable Ergonomic Mouse, Moksha
| IN STOCK |
Logitech G402 Hyperion Fury USB Wired Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50 Wireless RF Optical Mini Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60L Wireless USB Optical Nano Mouse - Blue
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - White, Black
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, White
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Grey
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60R Wireless USB Optical Nano Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS INFINITY-RB Wireless and Rechargeable Multimode Mouse, Blue
| IN STOCK |
Kensington Mouse for Life Ambidextrous USB Wireless Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse V10 Wireless Optical Vertical Mini Mouse
| IN STOCK |
G102 LIGHTSYNC is ready to play with an 8,000 DPI sensor and customisable, vibrant LIGHTSYNC RGB.
LIGHTSYNC RGB can be customised with colour wave effects or patterns across ~16.8 million colors to suit your play style, setup, and mood. *
A classic 6-button design gets you right into the game and can be programmed to simplify tasks. G102 is designed to maximise the fun in your game.*
*Advanced features require Logitech G HUB Gaming Software available at logitechG.com/GHUB
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| MAX DPI | 8000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 85 g |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2.1 m |
| DIMENSIONS | 62.1 mm |