16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler Exodia M USB Type-A 3.2 Gen 1 Flash Drive Black Blue (Pack of 2x 64GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Weatherproof, shock-resistant, ReadyBoost compatible |
| TRANSFER RATES | Fast dual channel USB2.0 data transfer Read: 30-34 MB/sec Write: 14-15 MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Unique chained cap holder |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista Mac OS |
| DIMENSIONS | 82mm x 21mm x 10mm |
| WEIGHT | 15g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |