|
Expected to ship within 5 days of order Free shipping within Ireland! |
Adesso iMouse G25 Wireless Laser Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50L Wireless Optical Mini Mouse - Blue
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Pink
| IN STOCK |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Lilac
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB Type-A 1000 DPI Mouse
| IN STOCK |
Logitech G502 Hero 16000DPI Right-hand USB Wired Gaming Mouse
| IN STOCK |
NGS Lush-RB, Wireless 2.4GHz + BT Rechargeable Multi-Device Silent Mouse with 6 Buttons and Adjustable DPI
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
Logitech M171 Ambidextrous RF Wireless Mouse - Red
| IN STOCK |
Logitech M90 USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Gray
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - White, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse M20B Wireless RF Optical Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 168 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 12 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 137 mm |