Targus USB Optical Wired Laptop Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
Logitech B110 Silent Wired Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech M100 Wired USB Optical Mouse Black
| IN STOCK |
NGS Gaming Mouse with 8 Programmable Buttons, 7 Colours LED
| IN STOCK |
Logitech M235 Wireless Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8B LED Optical Wired USB Retractable Mini Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Right Hand USB Type C RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Logitech M310 Wireless Laser Mouse - Silver
| IN STOCK |
Logitech M190 Full-Size Wireless Mouse - Red
| IN STOCK |
Kensington Mouse for Life Ambidextrous USB Wireless Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Gray
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit RF Wireless Mobile Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech G G305 Lightspeed Ambidextrous RF Wireless Bluetooth Optical Gaming Mouse - White
| IN STOCK |
Logitech G G502 Hero High Performance Gaming Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic Wireless Bluetooth Mouse - Black
| IN STOCK |
The flagship Logitech® G903 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse with next-gen HERO 25K gaming sensor for incredibly precise gameplay and 10X the battery efficiency of previous generations. Complete with immersive ~16.8M LIGHTSYNC RGB, ambidextrous design, and up to 11 buttons.
Play on with improved tracking, 10X the power efficiency of previous generation sensors, and up to 140 hours of gameplay.
| CONNECTION TYPE | RF Wireless |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 25600 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 110 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 11 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 130 mm |