|
Expected to ship within 5 days of order Free shipping within Ireland! |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Red
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Gold, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Gold
| IN STOCK |
Adesso iMouse G2 Wired USB Optical Ergonomic Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Evo, Wireless Rechargeable Ergonomic Mouse, Moksha
| IN STOCK |
NGS INFINITY-RB Wireless and Rechargeable Multimode Mouse, Blue
| IN STOCK |
Adesso iMouse G25 Wireless Laser Mouse
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, White
| IN STOCK |
Logitech Marathon M705 Right-hand RF Wireless Mouse - Charcoal
| IN STOCK |
Logitech G G403 Hero Right-hand USB Type-A Optical Gaming Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Ambidexterious Optical RF Wireless Computer Mouse - Matte Blue
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse Grey
| IN STOCK |
NGS Flame-C, Wired Optical USB-C Mouse, Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Full-Size Right Handed Optical USB Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wired Optical Mid-sized Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 36000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 75 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 5 |
| RGB | Blue, Green, Red |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 118 mm |