32GB Kingston Technology Fury Impact K2 3200MHz DDR4 SO-DIMM Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill 3200MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Upgrade Kit (CL22) 1.20V PC4-25600 Ripjaws 2x16GB
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM PC4-25600 3200MHz 1.2V CL22 DDR4 SO-DIMM Memory Module
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology ValueRAM 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB OWC 2666Mhz PC4-21300 DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology Fury Impact K2 3200MHz DDR4 SO-DIMM Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz CL22 DDR4 SO DIMM Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz CL22 DDR4 SO DIMM Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
8GB G.Skill 2400MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Module (CL16) 1.20V PC4-19200 Ripjaws DDR4 Series
| IN STOCK |
16GB OWC PC4-19200 2400MHz DDR4 SO-DIMM CL17 Memory Module
| IN STOCK |
4GB G.Skill 2400MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Module (CL16) 1.20V PC4-19200 Ripjaws DDR4 Series
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz DDR4 So Dimm Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| MEMORY SPEED | 3600 MHz |
| CAS LATENCY | 16 |
| VOLTAGE | 1.2,1.35 V |
| SINGLE MODULE / DUAL KIT | Quad channel kit |
| FORM FACTOR | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 4 x 8 GB |
| ERROR CHECKING | No |
| FEATURES | Yes |