Canon CLI-42 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Brother LC-127XLBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CLI-551M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 727 DesignJet Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
| COLOR | Magenta |
| INK VOLUME | 3 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | CB319EE |
| COLOR PAGE YIELD | 300 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| INK DROP SIZE | 5 pl HDW, 1.3 pl LDW |
| PRINT HEAD NOZZLES | 336 HDW, 336 LDW |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 50 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 70 °C |
| WEIGHT | 30 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 107 mm |