HP 302XL Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Epson 26 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon CLI-526 BK Ink Cartridge for Canon Pixma Black
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Epson 16 T162640 Ink Cartridge - Black, Cyan, Yellow, Magenta
| IN STOCK |
HP 727 DesignJet Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 951XL |
| COLOR PAGE YIELD | 1500 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 50 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 114 mm |