Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-555 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Epson 16 T162640 Ink Cartridge - Black, Cyan, Yellow, Magenta
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 301 Multi-pack Ink Cartridge (Black, cyan, magenta, yellow)
| IN STOCK |
HP 302XL Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
HP 56 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Magenta
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | C8765EE |
| BLACK PAGE YIELD | 480 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| WEIGHT | 39.2 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |