StarTech High Air Flow Dual Ball Bearing TX3 Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL073) ARGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-1 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-2 1300RPM 120mm Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 9.2 cm |
| FAN DIAMETER | 9.2 cm |
| ROTATION SPEED | 150 RPM |
| ROTATION SPEED | 150 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 25 dB |
| NOISE LEVEL | 25 dB |
| AIRFLOW | 43 cfm |
| AIRFLOW | 43 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin + 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin + 4-pin |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 92 mm |
| DIMENSIONS | 92 mm |
| WEIGHT | 85 g |
| WEIGHT | 85 g |