|
Expected to ship within 9 days of order Free shipping within Ireland! |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |

| IN STOCK |
14TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Transcend USB3.1 Type-C StoreJet 25M3C 2.5-inch External Hard Drive Shock-Resistant
| IN STOCK |
4TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Blue)
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Yellow)
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Red)
| IN STOCK |
2TB Western Digital My Passport USB3.2 External Hard Drive - Red
| IN STOCK |
1TB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Blue)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2 TB |
| INTERFACE TYPE | Micro-USB B |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 115 mm |
| WEIGHT | 174 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Y |
| SPECIAL FEATURES | Y |
| COLOUR | Anthracite |