Noctua 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermaltake Gravity i2 92mm CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1900 RPM |
| AIR FLOW | 76 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 29 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 3 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 139 g |
| COLOR | Black |