| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Apricorn Padlock AES XTS USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25C3S USB3.1 Gen 1 Type-C Portable Hard Drive
| IN STOCK |
5TB Silicon Power D30 USB3.0 Ultra-Slim 15mm Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4TB Apricorn Padlock External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
8TB Transcend StoreJet 35T3 USB3.0 External Desktop Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive - Purple
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Blue)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 5 TB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 77 mm |
| WEIGHT | 240 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Y |
| SPECIAL FEATURES | Data |
| COLOUR | Black |