|
Expected to ship within 10 days of order Free shipping within Ireland! |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8TB OWC miniStack External Storage Solution with USB 3.2 (5Gb/s)
| IN STOCK |
12TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25C3S USB3.1 Gen 1 Type-C Portable Hard Drive
| IN STOCK |
10TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData Durable HD330 2.5-inch External Hard Disk Drive, USB3.2, Black
| IN STOCK |

| IN STOCK |
4TB Transcend USB3.1 Type-C StoreJet 25M3C 2.5-inch External Hard Drive Shock-Resistant
| IN STOCK |
2TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive Grey
| IN STOCK |
2TB Western Digital Elements 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8 TB |
| INTERFACE TYPE | USB |
| FORM FACTOR | 3.5" |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 650 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Black |