AsRock Phantom Gaming FHD 1920 x 1080 pixels Curved Monitor - 27in
| IN STOCK |
Asus 32" ProArt HDR Professional 4K HDR Monitor (PA32UCX-PK) Computer Monitor
| IN STOCK |
Dell P2419H 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Monitor - 24 in
| IN STOCK |
Samsung Odyssey G7 32 Inch 3840 x 2160 4K Ultra HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
ViewSonic TD1655 15.6" Touchscreen 1920 x 1080 Full HD Computer Monitor
| IN STOCK |
G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 80 cm (31.5") |
| RESOLUTION | 2560 x 1440 pixels |
| SUPPORTED RESOLUTIONS | 2560 x 1440 |
| DISPLAY TYPE | VA |
| REFRESH RATE | 170 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 1.073 billion colours |
| BRIGHTNESS | 400 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Curved |
| RESPONSE TIME | 1 ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| INPUT CONNECTORS | No |
| BUILT-IN SPEAKERS | No |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 713 mm |
| PACKAGE CONTENTS | AC, DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C |
| BACKLIGHT TYPE | LED |
| WALL MOUNTABLE | Yes |
| AMD FREESYNC | Yes |