Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Magenta
| IN STOCK |
HP 934XL Ink C2P23AE Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL Original XL High Yield Ink Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
Brother LC-125XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLY Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon CLI-526 BK Ink Cartridge for Canon Pixma Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Gloss enhancer |
| INK VOLUME | 130 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | C9459A |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| WEIGHT | 190 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 202 mm |