Philips Signage Solutions 32BDL4511D/00 Signage Display Digital A-board 81.3 cm (32") ADS 400 cd/m² Full HD Black 24/7 by Philips
Philips Signage Solutions 32BDL4511D/00 Signage Display Digital A-board 81.3 cm (32
OUT OF STOCK  (0 local - 0 remote)
Receive Stock Notice:
Key Features
  • Indoor Digital A-board Black
  • 81.3 cm (32") 1920 x 1080 pixels ADS 400 cd/m²
  • 60 Hz 8 ms
  • Ethernet LAN
  • Built-in speaker(s) 20 W
See full specifications
See product description
Details
Indoor Digital A-board Black
60 Hz 8 ms
Ethernet LAN
Built-in speaker(s) 20 W
Specifications
SCREEN SIZE 81.3 cm (32")
RESOLUTION 1920 x 1080 pixels
DISPLAY TYPE ADS
REFRESH RATE 60 Hz