Samsung Odyssey S32BG650EU computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black by Samsung
Samsung Odyssey S32BG650EU computer monitor 81.3 cm (32
15 IN STOCK  (0 local - 15 remote)
Expected to ship within 7 days of order
Free shipping within Ireland!
Key Features
  • Gaming 81.3 cm (32") LED VA
  • Quad HD 2560 x 1440 pixels 16:9
  • 240 Hz 350 cd/m² 2500:1
  • AMD FreeSync Flicker-free technology
  • F 30 kWh 30 W
See full specifications
See product description
Details
Gaming 81.3 cm (32") LED VA
240 Hz 350 cd/m² 2500:1
F 30 kWh 30 W
Specifications
SCREEN SIZE 81.3 cm (32")
RESOLUTION 2560 x 1440 pixels
DISPLAY TYPE VA
REFRESH RATE 240 Hz
VIEWING ANGLE 178°
DISPLAY COLORS 1 billion colours
BRIGHTNESS 350 cd/m²
CONTRAST RATIO Curved
ASPECT RATIO 16:9
INPUT CONNECTORS No
BUILT-IN SPEAKERS Yes
AC INPUT VOLTAGE 100 - 240 V
COLOR Black
DIMENSIONS 713 mm