|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
Samsung Odyssey G7 32 Inch 3840 x 2160 4K Ultra HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
AsRock Phantom Gaming FHD 1920 x 1080 pixels Curved Monitor - 27in
| IN STOCK |
Samsung S27C390EAU 27 Inch 1920 x 1080 Full HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 61 cm (24") |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 pixels |
| SUPPORTED RESOLUTIONS | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| DISPLAY TYPE | VA |
| REFRESH RATE | 75 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 1.67 billion colours |
| CONTRAST RATIO | Curved |
| RESPONSE TIME | 4 ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| INPUT CONNECTORS | 1 |
| DIMENSIONS | 547.8 mm |
| AMD FREESYNC | Yes |