Samsung ViewFinity S34C652VAU computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels 4K Ultra HD LED Black by Samsung
Samsung ViewFinity S34C652VAU computer monitor 86.4 cm (34
9 IN STOCK  (0 local - 9 remote)
Expected to ship within 6 days of order
Free shipping within Ireland!
Key Features
  • 86.4 cm (34") LED VA
  • 4K Ultra HD 3440 x 1440 pixels 21:9
  • 100 Hz 5 ms 350 cd/m² 3000:1
  • AMD FreeSync Flicker-free technology
  • G 32 kWh 32 W
See full specifications
See product description
Details
86.4 cm (34") LED VA
100 Hz 5 ms 350 cd/m² 3000:1
G 32 kWh 32 W
Specifications
SCREEN SIZE 86.4 cm (34")
RESOLUTION 3440 x 1440 pixels
WIDESCREEN UltraWide
DISPLAY TYPE VA
REFRESH RATE 100 Hz
VIEWING ANGLE 178°
DISPLAY COLORS 1.07 billion colours
BRIGHTNESS 350 cd/m²
CONTRAST RATIO Curved
RESPONSE TIME 5 ms
ASPECT RATIO 21:9
INPUT CONNECTORS 1
BUILT-IN SPEAKERS Yes
COLOR Black
DIMENSIONS 806.6 mm