|
Expected to ship within 9 days of order Free shipping within Ireland! |
Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Brother LC-123BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-5 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Epson T0711 High Capacity Ink Cartridge Twin Pack - Black
| IN STOCK |
Epson 33 Black, Yellow, Cyan, Magenta, Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T1285 Black, Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Brother LC-22UC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-223M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 136.7 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | Epson |
| OEM CODE | C13T946140 |
| BLACK PAGE YIELD | 10000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE DIMENSIONS | 35 mm |