Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-555 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 903XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 PB (Photo Blue) Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | CN637EE |
| BLACK PAGE YIELD | 200 pages |
| COLOR PAGE YIELD | 165 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 32 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 71.63 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 117 mm |