|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Canon CL-513 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Standard Yield Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Magenta
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-5 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CLI-551M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan, Magenta, Yellow |
| INK VOLUME | 6 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 301XL |
| COLOR PAGE YIELD | 300 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| PRINT HEAD NOZZLES | 612 |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 32 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 39 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |