HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 903XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-57 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan, Magenta, Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| COLOR PAGE YIELD | 100 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 80 °C |
| WEIGHT | 30 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |