Canon CLI-581 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-251GY Gray Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29XL T299140 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 26 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Standard Yield Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Photo Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Magenta |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | F6U17AE |
| COLOR PAGE YIELD | 1450 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 50 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 114 mm |