HP 903XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Epson 16 T162640 Ink Cartridge - Black, Cyan, Yellow, Magenta
| IN STOCK |
| COLOR | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 47.86 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BLACK PAGE YIELD | 1000 pages |
| COLOR PAGE YIELD | 12 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 240 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 123 mm |