HP 57 Tri-color Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302XL Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
HP 302 Standard Yield Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 High Capacity Ink Cartridge Twin Pack - Black
| IN STOCK |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-555 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-229XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLY Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Matte black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 300 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 300 |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| WEIGHT | 440 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 283 mm |