HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-520BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-251GY Gray Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 57 Tri-color Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 16 T162640 Ink Cartridge - Black, Cyan, Yellow, Magenta
| IN STOCK |
Canon CLI-581 PB (Photo Blue) Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Photo black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 130 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | B3P23A |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -25 - 55 °C |
| WEIGHT | 210 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 202 mm |